masazMed - boa max 2 - kombinezon drenujący BOA MAX 2

kombinezon drenujący

O nas

Jesteśmy absolwentami starej, dobrej szkoły masażu leczniczego z Krakowa. Posiadamy tytuł DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY, z wykształceniem kierunkowym - masaż leczniczy.

 

Naszym wielkim atutem jest 25-letnie doświadczenie zawodowe. Jesteśmy praktykami posiadającymi doświadczenie kliniczne i szpitalne. Praktykowaliśmy w kilku krakowskich placówkach medycznych, między innymi w Klinice Wojskowej, w Wojewódzkim Szpitalu Klinicznym im. Dietla. Pracowaliśmy i nadal pracujemy z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi, reumatologicznymi. Mamy ogromne doświadczenie potwierdzone certyfikatami PTL POLSKIEGO TOWARZYSTWA LIMFOLOGICZNEGO o nr 192. Pozwala nam to z pełną odpowiedzialnością zająć się KTP - KOMPLEKSOWĄ TERAPIĄ PRZECIWZASTOINOWĄ (ta terapia jest jedyną, skuteczną formą pomocy pacjentom onkologicznym, po resekcji węzłów chłonnych, po mastektomi, po amputacjach z obrzękami spowodowanymi siedzącym trybem życia i pracy, z obrzękami tłuszczowymi, z trudnymi bliznami). Drenaż limfatyczny uzupełniamy kompresją bandażową, lub plastrowaniem limfatycznym.

 

Śledzimy najnowsze doniesienia medyczne, w dziedzinie terapii manualnych, systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje, które potwierdzone są certyfikatami i zaświadczeniami placówek szkoleniowych. A wszystko po to, aby nasi pacjenci mieli poczucie, że oddają swoje zdrowie w ręce profesjonalistów, rzemieślników, którzy poszukują sposobów na poprawę zdrowia i kondycji, a nie wkładają pacjenta w schematy i ramy, które bazują na skutku a nie przyczynie schorzenia.

 

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym pacjentom, życzymy DUŻO ZDROWIA!